Главная » Новости » Вакуумно-роликовий масаж (LPG).

Вакуумно-роликовий масаж (LPG).

Вакуумно-роликовий масаж LPG

 

Санаторій «Карпати» пропонує скористатись унікальною пропозицією -позбутися целюліту та зменшити вагу. Вакуумно-роликовий масаж (LPG) апаратом b-flexy - це одна з кращих апаратних процедур по корекції фігури.

Роботу апарату b-flexy можна описати таким чином. Завдяки потужному всмоктуванню в процесі масажу створюється вакуумний простір і відбувається стимуляція різних шарів шкіри. Жирові клітини, наповнені водою, починають рухатися і поступово зникають абсолютно природним шляхом.

 

- У процесі масажу задіяні три основні чинники, - розповідає фахівець з вакуумно-роликового масажу Готельно відпочинкового комлексу «Карпати» Леся Салій.  Це:

 

  • лімфостимуляція (видаляються шлаки з тканин, прискорюється приплив в клітини нових поживних речовин і кисню, посилюється вихід рідини з тканин, знімається напруга); 
  • активізація кровообігу (прискорюється обмін речовин, клітини споживають більше енергії, ефективно «спалюючи» жирову тканину);
  • зміцнення тканини (стимуляція нижніх шарів, збільшення вироблення колагену і еластину, вони надають шкірі форму і пружність, ці ж компоненти беруть участь в лікуванні целюліту).

 

Показання до застосування вакуумно-роликового масажу такі: целюліт, локальні жирові відкладення, зміни рельєфу шкіри (складки, в'ялість і ін.), наявність розтяжок після вагітності, підготовка пацієнтів до оперативних втручань (ліпосакція, реконструктивні та омолоджуючі операції), відновлення тонусу м'язів, контуру і кольору шкіри.

 

Завдяки потужному лімфодренажному ефекту, вакуумно-роликовий масаж рекомендовано при І та ІІ стадії целюліту, для яких характерне накопичення зайвої рідини в тканинах целюлітних ділянок.  Дія апарату в цьому випадку сприяє розтягуванню сполучних перегородок тканин без травмування судин і рівномірному розподілу жирових часток.

 

Є у цієї процедури і протипоказання. Це загальні протипоказання до застосування масажу, серцева недостатність, тромбофлебіт, жовчокам'яна хвороба, сечокам'яна хвороба, гострі запальні захворювання внутрішніх органів, вагітність і післяпологовий період (6 місяців). У таких випадках рекомендуємо утриматися від цієї процедури. Що стосується переваг цього виду масажу, то вони очевидні: вплив апаратного методу ефективний і комфортний. Цей вид масажу вважається найбезпечнішою альтернативою ліпосакції, тобто операції з хірургічного видалення жиру.

Ми з дозволу пацієнта присутній при процедурі вакуумно-роликового масажу. Приємно гуде апарат і складки шкіри під спеціальним костюмом магічним чином перетворюються в гладку поверхню. Якби хтось сказав, що протягом 10-15 хвилин можна на власні очі побачити омолодження організму, то ніколи б цьому не повірив. А тут ми стаємо свідками чуда. Жінка, якій на вигляд за 30, після процедури вакуумно-роликового масажу виглядає на 20-22.

 

Зони впливу апарату - сідниці, спина, стегна, живіт, руки, зона галіфе. Для закріплення і поліпшення ефекту лікарі рекомендують проводити сеанси курсом 8-10 процедур. Сеанси вакуумно-роликового масажу безболісні і безпечні.


Комментарии (0)Поддержка туристовЗдоровье родителейТрансфер